Výmarský ohař  od Rybníka Podhoráku

NOVINKY

ÚŽASNÉ ZPRÁVY OD MAJITELŮ FENKY DALI!

Dali od Rybníka Podhoráku
(Bea Tarra od Rybníka Podhoráku X Bromhund Sensation at Greynie "Lucky")

Podmínky pro chovnost splněny:
3.9.2022 Zvole (OMS Šumperk): Podzimni zkoušky v I. ceně, 287/300 b., 2.místo!
10.9.2022 Nový Malín (OMS Šumperk): Barvařské zkoušky ve II.ceně, 65 b.
24.9.2022 Speciální klubová výstava Horka n. Mor., třída otevřená - výborná 4 (pos. Ing. Černohubová)

Obrovská gratulace ke všem třem úspěchům Honzíkovi - mladému budoucímu myslivci a vůdci Dalinky a jeho tatínkovi Michalu Bednářovi za jeho pomoc s výcvikem Dali. Jsem na vás moc pyšná a velmi si vážím vašeho úsilí udělat z ní lovecky upotřebitelného psa a zároveň splnit podmínky pro chovnost. Přeji i nadále hodně štěstí a společnou radost při lovu vám všem! Děkuji, mám z vás velkou radost!21.11.2022 ŠTĚŇÁTKA Z VRHU E MAJÍ VŠICHNI SVÉ MILUJÍCÍ PÁNÍČKY

Všechna štěňátka odešla do nových domovů v průběhu 8. a 9. týdne a dvě fenky Elaine a Estella od Rybníka Podhoráku zůstávají doma v naší CHS.
Všem a nám dvojnásobně :-) přejeme hodně radosti ze společného soužití a těm, co budou pracovat hodně štěstí a trpělivosti při loveckém výcviku a v dalších akcích.9. TÝDEN

Někteří již v nových rodinách, poslední dny spolu..
Více foto z dalších týdnů života štěňátek naleznete v galerii vrhu E.8. TÝDEN - NÁVŠTĚVA LESAFOTKY VE VĚKU 7 TÝDNŮ

Více foto z dalších týdnů života štěňátek naleznete v galerii vrhu E.FOTKY VE VĚKU 5-6 TÝDNŮ

Období seznamování s pachem drobné zvěře a mnoha návštěv, socializace.
Více foto z dalších týdnů života štěňátek naleznete v galerii vrhu E.Focení vě věku 3 týdnů

Více foto z dalších týdnů života štěňátek naleznete v galerii vrhu E.Jsou nám 2 týdny!

Je nám 1 týden!

Novinky z porodní bedny!

S velkou radostí oznamujeme, že se Tarince 60.den březosti 30.7.2022 v našem vrhu E ze spojení Bea Tarra od Rybníka Podhoráku X Klein Shefis "Paris" narodilo 9 zdravých a vitálních štěňátek v poměru 7 fenek a 2 pejsků. Vyrovnaný vrh s váhou 400 gr, u tří 350 gr. Volné k rezervaci jsou 4 fenky. Odběr na konci září. Štěňátka budou čipovaná, očkovaná, s pet pasem. Proutky ponecháváme dlouhé.

Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata Výmarský ohař štěňata

30.6.2022 S RADOSTÍ OZNAMUJEME POTVRZENÍ BŘEZOSTI NAŠÍ TARY

Moc se těšíme na srpnová štěňátka z tohoto spojení. Oba rodiče v myslivecké praxi. Přijímáme předběžné rezervace.

11.5.2022 OSLAVILA NAŠE TARA SVÉ 6. NAROZENINY!

Přejeme jí i sourozencům z vrhu B hodně zdraví, lumpáren a těm, co loví hodně štěstí při práci!

4.5. 2022 PŘEŠLA KETY PŘES DUHOVÝ MOST

4.5. 2022 nám i přes naše přání a její zdánlivé zdraví Kety odešla za duhový most. Do posledního dne byla čilá, jen zadní nožky měla vratší a pomalé tempo, ale chodila s námi téměř denně na procházky. Do posledního dne byla nadšená aportérka, samozřejmě už jen tak pro radost.. V ten smutný den jsme přišly z procházky, ještě se nažrala a hodinu na to se svalila na zem a umřela...zřejmě infarkt. Moc nám všem chybíš, nekonečný běh po nebeských pláních Ketynko!!! Navždy budeš v našich srdcích!! (

28.4.2022 OSLAVILA NAŠE DRAHÁ KETYNKA SVÉ 12. NAROZENINY.

Popřáli jsme hlavně zdravíčko a aby s námi ještě dlouho vydržela!!!

V NAŠÍ CHS OD RYBNÍKA PODHORÁKU PLÁNUJEME VRH "E" NA LÉTO 2022.

Prozatím se věnujeme prověřování zdraví a máme potěšující zprávy o zdravém srdíčku a očích naší fenky Tary.

11.4.2022 ŠTĚŇÁTKA V CHS GRAY PASSION

Carlen "Ashley" od Rybníka Podhoráku v CHS Gray Passion (Praha) se narodilo 7 štěňátek v poměru 5 fenek a 2 pejsci. K rezervaci jsou volné 2 fenky a 1 pejsek! Otcem vrhu je El de Madrid Silver Sfinx. V případě zájmu kontaktujte chovatelku paní Lucii Vyčichlovou tel.777 057 026

3.4.2022 CAESAR DO RYBNÍKA PODHORÁKU SE STAL OTCEM

Caesar "Hugo" od Rybníka Podhoráku stal otcem otcem 10 štěňátek v poměru 5 fen a 5 psů v CHS Eissen jager hund (Slovensko). Matkou vrhu je Ully Tigrie oko. Stále volní pejsci i fenky k rezervaci! (chovatel pan Kamil Dudo)

PF 2022

MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMEM 2021

S Tarou jsme se účastnily mnoha sletů a honů na drobnou zvěř a taktéž náš odchov, což mne moc těší. Zde pár pozdravů od nich i naše momentky.

KRÁSNÁ ZPRÁVA OD ŠUMPERÁKŮ!

2.10.2021 se Dali a Doris zúčastnily PZ pod OMS Olomouc, ale neměly tolik zkouškového štěstí jako jejich sestra Dina o pár dnů dříve neboť je bažant s punčochou přes hlavu katapultoval do III. ceny a to byla těžká výzva pro naše mladé divošky! :-) Přesto moc gratuluji páníčkům, pro něž to byla vůbec první zkoušková zkušenost, stejně jako pro fenky, k účasti na PZ a získání LUP! Moc děkuji opět Michalovi Bednářovi za pomoc při výcviku všech tří fenek a držím pěsti do dalších akcí!!!

KLUBOVÁ VÝSTAVA KROMĚŘÍŽ

30.9.2021 se Dali, Dina a Doris od Rybníka Podhoráku alias "naše šumperské trio" se svými páníčky zúčastnili výstavy v Kroměříži a byla to jak jejich, tak páníčků první zkušenost na poli výstavním. A právě kvůli nezkušenosti a nedostatečné přípravě se to nepovedlo zrovna podle představ. Ve třídě otevřené Dalinka VD, Dinuška neposouzena, protože si nenechala zkontrolovat zuby a Dorinka z těch tří nejklidnější, ale bez postoje pouze dobrá. Ale to nevadí, chybami se člověk učí a příště budou páníčci určitě lépe připraveni jak na postoj, tak běhání v kruhu. Moc děkuji za účast, bylo bezva vás všechny vidět!KRÁSNÁ ZPRÁVA ZE ŠUMPERSKA!

4.9.2021 se páníček s Dinou od Rybníka Podhoráku zúčastnili podzimních zkoušek ve Zvoli pod OMS Šumperk a složili PZ v I. ceně, s 266 body, nos 4. Zkoušek se zúčastnilo 14 psů. Moc gratulujeme a velké poděkování za výcvík Michalovi Bednářovi! Přejeme hodně štěstí do dalších akcí!

KRÁSNÁ ZPRÁVA ZE SLOVENSKA!

21.8.2021 se Caesar "Hugo" od Rybníka Podhoráku účastnil Duodanube Bratislava a vyběhal si s krásnou handlerkou Natálií Kostkovou ve třídě pracovní V1 CAC!
Rozhodčí: Fintorová Ludmila (SK)
Máme velkou radost, děkujeme a moc gratulujeme!!!

POZDRAV OD LUCIE Z DUO CACIB BRNO!

14.-15.8.2021 Carlen "Ashley" od Rybníka Podhoráku
V sobotu ve třídě pracovní: VD, rozhodčí: MVDr. Ing. Veronika Chrpová, Ph. D (ČR)
V neděli ocenění V3, rozhodčí: Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Moc gratulujeme holky!

OPĚT KRÁSNÁ ZPRÁVA ZE SLOVENSKA!!

13.-15.8.2021 se Caesar "Hugo" od Rybníka Podhoráku se svým páníčkem a vůdcem panem Kamilem Dudo se v tropických teplotách účastnili v Kolíňanech mezinárodních VZ - Memoriál Štefana Krasňanského a umístili se na 11. místě ze 17 psů s krásným počtem 474 b.! Jen limitní známka z pole je posunula do III. ceny.
Máte náš obdiv pánové a velká gratulace!

ÚŽASNÁ ZPRÁVA OD PÁNÍČKŮ ZE SLOVENSKA!!

31.7.-1.8.2021 se Caesar "Hugo" od Rybníka Podhoráku se svým páníčkem a vůdcem panem Kamilem Dudo na IX. ročníku Memoriálu Mariána Koriča (PMK) v Budměřicích umístili na krásném 3. místě z 24 psů. Vodní zkoušky i Lesní zkoušky složili v I. ceně s celkovým počtem 366 b.
Jsem na vás neskutečně pyšná! Obrovská gratulace!!


KRÁSNÁ ZPRÁVA OD LUCIE!

17.7.2021 na národní výstavě psů v Mladé Boleslavi získala Carlen "Ashley" od Rybníka Podhoráku ocenění V2 res.CAC ve třídě pracovní! Posuzovala. Bc.Alena Brůžková.
Máme radost a velká gratulace!

VELMI SMUTNÁ ZPRÁVA OD PÁNÍČKŮ CODYHO!

Bohužel život přináší i smutné zprávy a jednou z takových je, že nás 6.7.2021 nečekaně, náhle a navždy opustil Cody od Rybníka Podhoráku ve věku pouhých 3,5 roku. Byl operován na nádor sleziny a při operaci svůj život vzdal. Je nám to velice líto. Cody posílám ti za duhový most tu nejsladší pusu, jakou jen chovatel svému štěňátku může dát! Vždycky pro mě budeš komik vrhu C se zelenou stužkou, nikdy nezapomenu!

KRÁSNÁ ZPRÁVA OD PÁNÍČKŮ ZE SLOVENSKA!

26.6.2021 na klubové výstavě weimarských stavačov v Budměřicích získal Caesar "Hugo" od Rybníka Podhoráku ve třídě pracovní ocenění V2 res.CAC!
Máme radost, moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších akci!

KRÁSNÁ ZPRÁVA!!

26.6.2021 - Praha-západ: Carlen od Rybníka Podhoráku s paničkou Lucií složily Lesní zkoušky ve II. ceně, 228/248 b.
Holky krásně nabodovaly na I.cenu, ale smůla na ohrádce je posunula do II. ceny. Holky srdečně gratuluji. Jste moje šikulky!

JARNÍ SVODY LOVECKÝCH PSŮ A NAŠE ODCHOVY Z VRHU "D"


20.6.2021 Jarní svod, OMS Břest - Dara


5.6.2021 Jarní svod, OMS Znojmo - Dixie


30.5.2021 Jarní svod, OMS Šumperk - Dali


30.5.2021 Jarní svod, OMS Šumperk - Dina


30.5.2021 Jarní svod, OMS Šumperk - Doris


30.5.2021 Jarní svod, OMS Ostrava - Darcy


30.5.2021 Jarní svod, OMS Tábor - Dax

KRÁSNÁ ZPRÁVA!

29.5.2021 DALI od Rybníka Podhoráku v 11. měsících úspěšně složila v Bludově pod OMS Šumperk zkoušky vloh v I. ceně, 202/228 b., 4.místo, nos 4.
Vedl ji její mladý páníček. Honzo velká gratulace!

11.5.2021 OSLAVILA NAŠE TARA SVÉ 5. NAROZENINY

A my máme přání jediný...hlavně zdravíčko! A snad letos i více honů a setkávání s lidmi a našimi čtyřnohými přáteli napříč psí rodinou i mimo ní.

28.4.2021 OSLAVILA NAŠE KETY SVÉ 11. NAROZENINY!

Přejeme naší seniorce hlavně pevné zdravíčko!

PODZIM 2020

Letos nám pandemická opatření zabránila v účasti na některých velkých honech, které jsem plánovala. Ale pravidelně jsme se účastnili sletů a několika komorních honů na drobnou v našem nejbližším okolí, což bylo bezva!
Lovu a výmaranům zdar!

3.10.2020 KRÁSNÁ ZPRÁVA OD MICHAELY!

3.10.2020 MVP České Budějovice, třída otevřená: Cora od Rybníka Podhoráku - V1 CAC, posuz. M.Václavík
Velká gratulace Míšo!

30.9.2020 Krásná zpráva od páníčků ze Slovenska!

26. - 27.9.2020 - Memoriál Kolomana Slimaka CACIT, CACT (VZ) Borský Mikuláš
Caesar od Rybníka Podhoráku (Elma od Starého Krče pod Čertí Skalou "Kety" X Caramel Love de Donawitz "Tyler", nar. 26.3.2018) - 408 b., III. cena, vůdce: Kamil Dudo
Moc gratuluji Kamile a děkuji za to, jak se oba Caesarovi pracovně věnujete! Jste úžasní! (a nedivím se, že se mu v tomhle nečase nechtělo plavat :)

5.9.2020 - Klubová výstava VOK Bartošovice - Bastien od Rybníka Podhoráku

Krásná zpráva od paničky Bastiena z vrhu B, který se se svou novou paničkou p.Formánkovou zúčastnil od svodu vůbec první výstavy a to ve svých 4,5 letech! Obdrželi známku Velmi dobrá ve třídě otevřené a Bastien úspěšně prošel výběrem do chovu. Této velmi dobré si obzvláště cením, protože jsem ani nedoufala, že by se s Bastíkem vůbec kdy ještě šlo na výstavu. Velká gratulace paničce, že to zvládli a poděkování za statečnost :-)

Úžasná zpráva od páníčků ze Slovenska!

22.8.2020 Klubové jesenné skušky stavačov
CEASAR od Rybníka Podhoráku - I.cena, res.CACT, 245 b. a umístili se na krásném 2.místě z 15.psů
Blahopřejeme!

Krásná zpráva od Lucie a CARLEN od Rybníka Podhoráku!

16.8.2020 NVP Interdog Bohemia Mladá Boleslav
CARLEN od Rybníka Podhoráku získala ve třídě pracovní známku výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOS
Posuzoval M.Václavík
Moc gratulujeme!

8.8.2020 Krásná zpráva!

Carlen od Rybníka Podhoráku s paničkou úspěšně zvládly pod OMS Kolín Zkoušky z vodní práce v I. ceně s 84/100b.
Máme velkou radost! Jste moc šikovné holky!

8.8.2020 Přidávéme nové fotky našich štěňátek

Kompletní galerii najdete na stránce vrhu D.
Všechna štěňátka z vrhu jsou již zamluvená.

17.7.2020 Přidávéme nové fotky našich štěňátek

Kompletní galerii najdete na stránce vrhu D.

21.6.2020 CARLEN SPLNILA PODZIMKY

Carlen "Ashley" od Rybníka Podhoráku se svou paničkou Lucií úspěšně absolvovaly Podzimní zkoušky pod OMS Teplice.
PZ - I. cena, 292/300 b., 4. místo ze 17 psů.
Krásná zpráva, máme velkou radost a srdečně gratulujeme!

17.6.2020 Radostná událost v naší CHS

Vrh D ze spojení Tara X Lucky je na světě a s ním 9 krásných, vitálních štěňátek v poměru 6 holek a 3 kluků. Máme velkou radost!!!
Vrh je vyrovnaný, porodní váha mezi 385-400 g. Všichni až na jednu holčičku jsou bez bílých znaků. Tara je úžasná máma, starostlivá a ochranitelská. Proutky u celého vrhu ponechány dlouhé. Všechna štěnátka jsou již rezervována.

11.5.2020 TARRA ČEKÁ ŠTĚŃÁTKA!

Dnes nám k narozeninovému dnu byla navíc potvrzena březost Tarinky. A tak už můžeme představit našeho ženicha a budoucího otce plánovaného vrhu "D", kterým je BIS,C.I.B.,C.I.E.,VETERAN CH., MULTI SHOW CH., MULTI GRAND CH., MULTI CH, MULTI JCH. BROMHUND SENSATION AT GREYNIE "U" "Lucky".
Máme velkou radost a strašně moc se těšíme koncem června na štěňátka!

11.5.2020 OSLAVILA NAŠE TARA A VRH B SVÉ 4. NAROZENINY!

Hodně zdraví, lovu a radosti s páníčky všem!

9.5.2020 - BLESS ANNY JE MATKOU!

Krásná zpráva o narození 10 štěňátek (5 pejsků + 5 fenek) Bless Anny X Klein Shefis!
Máme velkou radost a moc gratulujeme!

28.4.2020 - KETY OSLAVILA 10 LET.

Je zdravá a stále čiperná, i když tempo v poli už je pomalejší.
Přejeme jí ještě mnoho dalších let s námi, hodně zdraví, lovu a štastný život psí seniorky.

18.4.2020 - PRVNÍ KRYTÍ TARY MÁME ZA SEBOU

18.4.2020 se jelo za ženichem a krytí Tara x Lucky proběhlo úspěšně!
Budeme doufat v potvrzení březosti za měsíc a těšit se jen na dobrý průběh a dobré zprávy.9.4.2020 - KETY BUDE BABIČKOU!

Od páníčka fenky z vrhu B - Bless Anny od Rybníka Podhoráku dorazila milá zpráva o potvrzené březosti Anny. Jejím ženichem je krásný Klein Shefis. Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí tomuto vrhu A!

22.2.2020 KLUBOVÁ VÝSTAVA VOK, SLOVENSKO

Přímo magické datum nám přináší krásnou zprávu od slovenských páníčků pejska z vrhu C - Caesar od Rybníka Podhoráku, který na Klubové výstavě VOK v Nitře na Slovensku získal ocenění V2 ve třídě otevřené, posuz. Juliana Ptáčková (SK).

VZPOMÍNKY NA NEJEN LOVECKOU SEZÓNU 2019/2020


27.10.2019 CARLEN OD RYBNÍKA PODHORÁKU SLOŽILA PODZIMKY

Krásná zpráva dorazila od paničky fenky z vrhu C - Carlen od Rybníka Podhoráku: OMS Nymburk - PZ - III.cena, 264/300 b.
Bohužel 2 ze systému při hledání, panička bere vinu na sebe. Ještě musí mnoho dopilovat, ale holky získaly LUP a mohou se již účastnit honů, což je super zpráva!
Já jim strašně moc fandím a velice si cením rozhodnutí paničky, že vede fenku lovecky ač je to pro ni zcela nový svět. Věřím, že brzy opraví PZ na I.cenu. Gratuluji moc!

14.09.2019 CASSIE OD RYBNÍKA PODHORÁKU SLOŽILA PODZIMKY

Dnes jsme dostali senzační zprávu od páníčků fenky z vrhu C - Cassie od Rybníka Podhoráku - a jejím úspěchu na podzimních zkouškách pod OMS Třebíč: I. cena, nos 4, se svými 289 /300 b. se umístila na 2.místě z 16 psů. Máme velikou radost a moc gratuluji páníčkovi Milanovi, který fenku vedl, jakožto celé rodině za přípravu na zkoušky.:-)

31.8. 2019 KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHVO KONOPIŠTĚ

Fenka Bless Anny od Rybníka Podhoráku získala ve třída pracovní ocenění V3 z osmi přihlášených fen. Posuzoval Václav Koldinský.

10.8.2019 - BRIXIE OD RYBNÍKA PODHORÁKU SPLNILA LESNÍ ZKOUŠKY V PRVNÍ CENĚ

Opět úžasná zpráva od paničky Brixie od Rybníka Podhoráku, která na OMS Nymburk - Velenka - zvládla lesní zkoušky v I. ceně s 235 body a umístěním na 4. místě z 11 psů.
Navíc Brixie předvedla svůj skvělý nos a vyhrála pohár za nejlepší barvu! Holky vy jste úžasné, moc šikovné a já vám ze srdce děkuji za skvělou přípravu. Obrovská gratulace!

4.8.2019 - CAESAR OD RYBNÍKA PODHORÁKU SKLÁDÁ LOVECKÉ ZLOUŠKY

Ze Slovenska od páníčků pejska z vrhu C - Caesar od Rybníka Podhoráku - jsme dostali nádhernou zprávu o vykonání všech níže uvedených zkoušek během tohoto léta.
Jsou moc šikovní, mám velkou radost a gratuluji!

06.07.2019 - Barvářské zkoušky: I.cena
20.07.2019 - Podzimí zkoušky: I. cena
03.-04.08.2019- Pohár M.Koriča: celkově v I.ceně / vodní práce - I.cena, lesní zkoušky - I.cena

21.7.2019 BRIXIE OD RYBNÍKA PODHORÁKU ZLOŽILA ZVP

Skvělé zpráva dorazila od paničky fenky z vrhu B!
Brixie od Rybníka Podhoráku - OMS Nymburk - Rožďalovice: ZVP- I.cena, 87 bodů!
Mám velikou radost, obzvlášť s vědomím jak Brixie dříve vodu nerada. Velká gratulace holky šikovné!

4.5.2019 - CARLEN NA SPECIÁLNÍ KLUBOVĚ VÝSTAVĚ VE SLAVKOVĚ

Dorazila nám krásná zpráva od paničky fenky z vrhu C" Carlen od Rybníka Podhoráku získala známku V3 z 20 fen ve třídě otevřené na Speciální klubové výstavě ve Slavkově, kde posuzovala paní Hana Ahrens (AT).
Velká gratulace!!

26.3.2018 JSME NA SVĚT PŘIVÍTALI VRH "C"

Ze spojení Kety X Tyler se nám narodilo 7 štěňátek v poměru 4 fenky a 3 pejsci.
Štěňátka jsou krásná, zdravá a vitální a Kety je úžasná pečlivá máma jako vždy. Máme velkou radost!


22.2.2018 BYLA POTVRZENA BŘEZOST NAŠÍ KETY.

Máme velkou radost a moc se těšíme na šedivé válečky:-)
Štěnátka by se měla narodit koncem března a k odběru budou koncem května 2018.

Preferujeme budoucí majitele, kteří umožní pejskovi/fence práci v myslivosti a budou mít snahu o uchovnění a zkoušky z výkonu. (Případně po dohodě a osobním setkání i vážné a aktivní zájemce z řad nemyslivců)


Otec vrhu - Caramel Love de Donawitz "Tyler"

22.1.2018 MÁME NAKRYTO

22.1.2018 proběhlo úspěšné krytí naší Elma od Starého Krče pod Čertí Skálou (Kety) s CIB, CIE, MultiGCH, MultiCH, MultiJCH Caramel Love de Donawitz (Tyler).

16.9.2017 TARRA SLOŽILA PODZIMNÍ ZKOUŠKY

Bea Tarra od Rybníka Podhoráku v 16-ti měsících úspěšně složila PZ - I.cena, 277 b., nos 4 - Borovina - Vidonín, OMS Žďár nad Sázavou.
Radujeme se a přejeme si hodně štěští a sil do dalších zkoušek, které nás čekají:-)

12.8.2017 NÁŠ ODCHOVÁNEK BRIT OD RYBNÍKA PODHORÁKU SLOŽIL PODZIMNÍ ZKOUŠKY

V 15t-ti měsících úspěšně složil Brit od Rybíka Podhoráku PZ - I.cena, nos 4 - Pohár vzpomínek Těšany, OMS Brno-venkov.
Máme velkou radost a moc gratulujeme! Ať se daří i nadále kluci:-)

6.5.2017 MILÉ SETKÁNÍ NA KLUBOVÉ VÝSTAVĚ V BARTOŠOVICÍCH

Chtěla bych moc poděkovat majitelům našich odchovánků vrhu B i vrhu A, že se i přes velkou dálku na výstavu vydali a myslím, že na to, jak přísné hodnocení ve velké konkurenci plemene VOK na klubových výstavách je, můžeme být s našimi výsledky spokojeni.
Moc děkuji za skvělou prezentaci a odvahu vám všem nováčkům na poli výstavním, byli jste úžasní a přeji hodně štěstí do dalších akcí:-)

25.9.2016 MS BUDIŠOV - OMS TŘEBÍČ

Artes od Rybníka Podhoráku (vrh A – Kety x Alan od Potoka Kačáku) úspěšně absolvoval LZ v I.ceně, 228 bodů, čímž splnil poslední podmínku chovnosti.
Máme velkou radost a moc gratulujeme Martinovi za skvělé vedení. Ať vám Artes dělá jen samou radost a dobře pracuje! :-)

11.5.2016 JSME NA SVĚT PŘIVÍTALI VRH "B"

Dne 11.5.2016 v 8:40 se ve vrhu B narodilo 6 štěňátek v poměru 4 fenky a 2 pejsci. Štěňátka jsou zdravá a vitální. Vrh je váhově vyrovnaný, porodní váhy štěňátek jsou následující: zelený 420gr, modrý 399gr, červená 378gr, růžová 376gr, fialová 390gr, oranžová 400gr
Kety je opět báječná pečující máma, která je nespustí z očí a kojí a kojí a kojí. Musíme ji každé 3-4 hodiny přemlouvat, aby se šla vyčůrat a nažrat.
Máme velikou radost:-)

5.4.2016 BŘEZOST NAŠÍ KETY JE POTVRZENA

Narození štěňátek očekáváme v první půli května 2016.

19.9.2015 ARTES OD RYBNÍKA PODHORÁKU SLOŽIL PODZIMNÍ ZKOUŠKY

Dne 19.9.2015 složil Artes od Rybníka Podhoráku PZ v I. ceně (270/300b), nos 4, MS Vidonín - OMS Žďár nad Sázavou, celkem 18 psů.
Máme velkou radost a moc gratulujeme!

22.8.2015 KETTY SLOŽILA SZVP

22.8.2015 jsme s Ketty (Elma od Starého Krče pod Čertí Skálou) absolvovaly SZVP v Nových Dvorech, OMS Kutná Hora - v I.ceně, 98/100 b, 3. místo.
Jsem šťastná a na Ketty moc pyšná. Za pomoc při výcviku patří velké poděkování Martině Sedláčkové.

23.1.2015 JSEM SLOŽILA ZKOUŠKU Z MYSLIVOSTI U OMS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.

Mám velkou radost a děkuji tímto všem kolegům z MS Vysoké-Grejdy za možnost výkonu praxe, za důvěru ve mne, podporu a nakonec přijetí za člena. Moc si toho vážím.

22.6.2014 SE NARODIL VRH A

22.6.2014 se narodila 3 krásná a zdravá štěňátka, dva pejsci a jedna fenka. Máme velkou radost.

VELIKONOCE 2014

Velikonoce 2014 jsme strávili – pro nás – zcela originálně, a to výletem za naším vyvoleným Alfíkem a jeho paničkou do krásných Mariánských Lázní.

LESNÍ ZKOUŠKY – KAMENICE U PLZNĚ

Dělím se o velkou radost z úspěchu naší Kety (Elma od Starého Krče pod Čertí Skálou), která složila LZ v I.ceně a stala se vítězkou zkoušek. Jsem na ni moc pyšná a děkuji za štěstí.

free counter

Internetové stránky a grafika pro chovatele, psí fotograf cernohubova.com